uleFone Armor 23 Ultra 5G 12/512GB Umbra Orange 120Hz
- EAN: 6975326660624
- Gerätetyp: Smartphone
- Serie: Armor 23
- Prozessor: MediaTek Dimensity 8020 (4x 2,6 GHz, A78 + 4x 2,0 GHz, A55)
- Grafikchip: Mali-G77 MC9
Ladeleistung: 5 - 120 W
Seit 8 Jahren für dich da!
95% positives Feedback
Sicher einkaufen
14-tägiges Rückgaberecht
Technische Unterstützung
Ladeleistung: 5 - 120 W
Einige Beschreibungen wurden mithilfe von AI erstellt
Als Technik-Geeks setzten wir auf moderne Lösungen - so können wir dir die besten Produkte zu besten Preisen bieten.Przed Tobą uleFone Armor 23 Ultra 5G 512 GB Umbra Orange, czyli smartfon niezwykle wytrzymały, a do tego lekki i elegancki. To urządzenie świetnie sprawdzi się w rękach każdego, kto potrzebuje sprzętu do zadań specjalnych, a równocześnie wysokiej klasy. Aż cztery obiektywy tylne pozwolą Ci cieszyć się wysoką jakością fotografii. Natomiast ekran z wysoką częstotliwością odświeżania płynnie ukaże Ci każdą scenę filmową. Wykorzystuj moc, która drzemie w Armor 23 Ultra i ciesz się nieograniczoną rozrywką za sprawą pojemnej baterii i funkcji szybkiego ładowania o mocy 120 W.

Aktywny tryb życia bywa nieprzewidywalny, więc Twój smartfon musi spodziewać się nieoczekiwanego. Właśnie dlatego Armor 23 Ultra wyposażony jest w wytrzymałą konstrukcję, odporną na kurz, wodę, ekstremalne warunki i przypadkowe upadki. Wszystko to zostało sprawdzone i potwierdzone certyfikatami MIL-STD-810H, IP68 oraz IP69K.
Oprócz tego ekran smartfona pokryto szkłem Corning® Gorilla® Glass Victus®, które chroni wyświetlacz przed zadrapaniami, pęknięciami oraz przypadkowymi uszkodzeniami. Szkło Victus gwarantuje odporność na upadki z wysokości do 2 m oraz 4x większą odporność na zarysowania.

Pomarańczowy uleFone Armor 23 Ultra 5G 512 GB oprócz wytrzymałości oferuje również niesamowitą jakość wyświetlanych treści. Wszystko to zasługa ekranu Full HD+ o przekątnej 6,78 cala. Od teraz możesz liczyć na żywe kolory i ostre szczegóły podczas grania i oglądania filmów. Wysoka częstotliwość odświeżania ekranu na poziomie 120 Hz gwarantuje płynne animacje i pozwala cieszyć się profesjonalną jakością wyświetlanych treści. Podziwiaj najlepszą jakość na swoim uleFone Armor 23 Ultra.

uleFone Armor 23 Ultra ma układ czterech obiektywów, z których każdy przydaje się podczas innych typów fotografii. Główny obiektyw z technologią Samsung ISOCELL GN1 odpowiada za dostarczenie więcej światła, co przekłada się na lepiej doświetlone zdjęcia i wyraźniejsze fotografie. Z aparatem głównym współpracuje teleobiektyw, a wszystko po to, aby za pośrednictwem technologii SAT dać Ci jeszcze lepszej jakości zdjęcia.
Szczególny algorytm Ulefone NightElf Ultra 3.0 w połączeniu z noktowizją ułatwia tworzenie fotografii nocą. W ten sposób otrzymujesz jakość, która porównywalna jest do tej ze zdjęć za dnia.

| EAN | 6975326660624 |
|---|---|
| Gerätetyp | Smartphone |
| Serie | Armor 23 |
| Prozessor | MediaTek Dimensity 8020 (4x 2,6 GHz, A78 + 4x 2,0 GHz, A55) |
| Grafikchip | Mali-G77 MC9 |
| Arbeitsspeicher | 12 GB |
| Eingebauter Speicher | 512 GB |
| Max. Speicherkapazität der Speicherkarte | 2 TB |
| Bildschirmtyp | Touchscreen, IPS |
| Bildwiederholfrequenz | 120 Hz |
| Bildschirmdiagonale | 6,78" |
| Display Auflösung | 2460 x 1080 |
| Pixeldichte | 396ppi |
| Rückkamera-Auflösung | 50,0 Mpix, 50,0 Mpix – Ultraweitwinkel, 64.0 Mpix - Nachtsichtkamera, 8,0 Mpix - Teleobjektiv |
| Frontkamera-Auflösung | 50,0 Mpix |
| Objektivblende | f/1,65 – hintere Linse, f/1,9 – hinteres Teleobjektiv, f/2,2 – hinteres Ultraweitwinkelobjektiv, f/2,25 – Frontlinse |
| Zoom - Rückkamera | 30-facher Digitalzoom |
| Zusätzliche Kamerafunktionen | Digitale Bildstabilisierung, Eingebauter Blitz |
| Verbindung | NFC, Bluetooth 5.1, WLAN, 5G |
| Navigationssystem | Beidou, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Anschlüsse | Speicherkartenleser - 1 Stk., USB Typ-C – 1 Stk., NanoSIM-Kartensteckplatz - 2 Stk. |
| Fingerabdruckleser | Im Rahmen |
| Sensoren | Beschleunigungsmesser, Barometer, Magnetometer, Gyroskop, Lichtsensor, Infrarot, Nahaufnahmen |
| Kabelloses Laden | Unterstützt |
| Ladeleistung | max. 120 W, min. 5 W |
| Schutzarten | Staub- und wasserdicht (IP68), Staub- und wasserdicht (IP69K), Militärstandard MIL-STD-810H |
| Dual-SIM | Dual-SIM – Unterstützt zwei Nano-SIM-Karten |
| Betriebssystem | Android 13 |
| Zusätzliche Informationen | SOS-Taste, Gesichtsscanner |
| Akkutyp | Lithium-Polymer |
| Akkukapazität | 5280 mAh |
| Mitgeliefertes Zubehör | USB-Kabel, Gehärtetes Glas |
| Farbe | Schwarz und Orange |
| Garantie | 24 Monate (Herstellergarantie) |
| Hersteller | uleFone |
| HAN | UF-A23U_NC/OE |